Այսօր: Հինգշաբթի, 25 Հուլիսի 2024թ.
Արարատի համայնքապետարանի պաշտոնական կայք
Հյուրերի քանակը՝ 235
ՀՀ ԱՐԱՐԱՏԻ ՄԱՐԶԻ ԱՐԱՐԱՏ ՀԱՄԱՅՆՔ
ԻՐԱԴԱՐՁՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ
ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ

ՀԱՐՑՈՒՄ


ԱՐԱՐԱՏԻ ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆ

Բացել բոլոր ստորաբաժանումները
ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՂԵԿԱՎԱՐ

ԱՍԼԱՆ ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՂԵԿԱՎԱՐԻ 1-ԻՆ ՏԵՂԱԿԱԼ

ԱՐՍԵՆ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՂԵԿԱՎԱՐԻ ՏԵՂԱԿԱԼ

ԿԱՐԵՆ ՔԵՆԴՐՋՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՂԵԿԱՎԱՐԻ ՏԵՂԱԿԱԼ

ԱՐՄԵՆ ԲԱՂԴԱՍԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՂԵԿԱՎԱՐԻ ԽՈՐՀՐԴԱԿԱՆ

ՄՈՒՇԵՂ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՂԵԿԱՎԱՐԻ ԽՈՐՀՐԴԱԿԱՆ

ԲԱԲԿԵՆ ԲԱԲԱՅԱՆ
 
ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՂԵԿԱՎԱՐԻ ՕԳՆԱԿԱՆ

ԿԱՐԵՆ ՄԵԼՔՈՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՂԵԿԱՎԱՐԻ ՕԳՆԱԿԱՆ

ԼԵՎՈՆ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
 
ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՂԵԿԱՎԱՐԻ ՕԳՆԱԿԱՆ

ՇՈՒՇԱՆ ԽԱՆՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Արարատ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՌԱՖԻԿ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ավշար բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԱՐԳԱՄ ԶԱՔԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Նոյակերտ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԿԱՐԵՆ ՊՈՂՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Արմաշ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՀԱՅԿ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Սուրենավան բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԱՆԻ ՎԱՐԴԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Երասխ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՎԱՐԴԱՆ ԼԵՎՈՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Զանգակատուն և Վարդաշատ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՀՈՎԻԿ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
ՈՒրցալանջ և Լանջառ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ՎԱՀԱԳՆ ՀԱՄԲԱՐՁՈՒՄՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Պարույր Սևակ բնակավայրի վարչական ղեկավար

ԼՅՈՒԴՎԻԳ ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի քարտուղար

ԱՐԹՈՒՐ ՄՈՒՍԻԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
ԲԱԺՆԻ ՊԵՏ

ԻԼՈՆԱ ԽԱՉԱՏՈՒՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ՀԱՄԱՍ ՄԿՐՏՉՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ /գ․Արարատ/

ԱՐԱՔՍՅԱ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ /գ․Ավշար/

ՄԱՐԳԱՐԻՏ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջատար մասնագետ /գ․Արարատ/

ՄԱՐԻՆԿԱ ԽՈՍՏԵՂՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջատար մասնագետ /գ․Ավշար/

ՀՈՎԻԿ ՂՈՒԿԱՍՅԱՆ
 
Առաջատար մասնագետ

ԱՆԺԵԼԱ ԲԱՂԴԱՍԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջատար մասնագետ

ԳԱՐՍԵՎԱՆ ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջատար մասնագետ

ՆՈՒՆԵ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջատար մասնագետ

ԿԱՄՈ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
առաջատար մասնագետի ժ/պ /գ․Արարատ/

ՀՈՎՀԱՆՆԵՍ ՄԵԼՔՈՆՅԱՆ
 
Առաջատար մասնագետի ժ/պ /գ․Արարատ/

ԼՈՒՍԻՆԵ ԹՈՐՈՍՅԱՆ
Էլ.հասցե:  lusine-torosyan@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջին կարգի մասնագետ /գ․Սուրենավան/

ԱՐՇԱՎԻՐ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
Էլ.հասցե:  arshavirgrigoryan96@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջին կարգի մասնագետ

ՄԱՐԻԱՄ ՏԱՏԻՆՑՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջին կարգի մասնագետ /գ․Արարատ

ՀԱՅԿ ՄԿՐՏՉՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջին կարգի մասնագետ

ՆԵԼԼԻ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջին կարգի մասնագետ /գ․Ավշար/

ԳԱՐԻԿ ԶԱՔՈՅԱՆ
 
Առաջին կարգի մասնագետ /գ․Ուրցալանջ և Լանջառ/

ԵՐՎԱՆԴ ԱՅՎԱԶՅԱՆ
 
Առաջին կարգի մասնագետ /գ․Զանգակատուն և Վարդաշատ/

ՎԱՀԵ ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ
 
Առաջին կարգի մասնագետ /գ․Զանգակատուն և Վարդաշատ/

ԱՆՆԱ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջին կարգի մասնագետ /գ․Նոյակերտ/

ՄԱՆՎԵԼ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջին կարգի մասնագետ /գ․Նոյակերտ/

ՀՐԱՉ ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջին կարգի մասնագետ /գ․ Սուրենավան/

ՄԱՐԻԱՄ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
Էլ.հասցե:  m.hakobyan09@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջին կարգի մասնագետ /գ․Արմաշ/

ԱՐԵՎՀԱՏ ՍԻՆԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջին կարգի մասնագետ /գ․Արմաշ/

ԱՆՆԱ ՇԱՀՆԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջին կարգի մասնագետ /գ․Երասխ/

ՆՎԵՐ ՍԱՄՎԵԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջին կարգի մասնագետ /Երասխ/

ԱՆԻ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջին կարգի մասնագետ /գ․ Պարույր Սևակ/

ԱՐՏԱԿ ԱՍԱՏՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Բաժնի պետ

ՀՈՎՀԱՆՆԵՍ ՊՈՂՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ԼՈՒՍԻՆԵ ՆՈՎՇԱՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ԱԻԴԱ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջատար մասնագետ

ՍՅՈՒԶԱՆՆԱ ՋԱՆԲԱԶՅԱՆ
Էլ.հասցե:  sjanbazyan@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
ԱՌԱՋԻՆ ԿԱՐԳԻ ՄԱՍՆԱԳԵՏ

ԱՆՆԱ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
ԲԱԺՆԻ ՊԵՏ

ԱՐՄԵՆ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ
Էլ.հասցե:  arm.hayk@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
ԳԼԽԱՎՈՐ ՄԱՍՆԱԳԵՏ

ԳՐԻԳՈՐ ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ
 
ԱՌԱՋԱՏԱՐ ՄԱՍՆԱԳԵՏ

ԽԱՉԻԿ ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ
Էլ.հասցե:  khayrapet-90@mail.ru
 
ԱՌԱՋԱՏԱՐ ՄԱՍՆԱԳԵՏ

ԻՐԻՆԱ ՆԱՀԱՊԵՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
ԱՌԱՋԻՆ ԿԱՐԳԻ ՄԱՍՆԱԳԵՏ

ԳՈՀԱՐ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Էլ.հասցե:  gohar.harutyunyan97@inbox.ru
 
ԲԱԺՆԻ ՊԵՏ

ԱՐԵՎԻԿ ԴԱԴԱՅԱՆ
Էլ.հասցե:  arevik89@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ԱՐՏԱԿ ԶԱՔԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջատար մասնագետ

ԳՈՌ ՄՈՒՍԻԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջին կարգի մասնագետ

ՏԱԹԵՎԻԿ ԶԱՔԱՐՅԱՆ
 
1-ին կարգի մասնագետի ժ/պ

ՍՅՈՒԶԱՆՆԱ ԵՆՈՔՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ (ՔԿԱԳ)

ՍՈՆԱ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
ԲԱԺՆԻ ՊԵՏ

ԱՐԹՈՒՐ ԻՍԱՋԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  +37493579731
Էլ.հասցե:  art75art75@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ՏԻԳՐԱՆ ԲԱԲԱՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ՆԵԼԼԻ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Էլ.հասցե:  nelhov85@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջատար մասնագետ /սոցիալական աշխատող/

ՍՅՈՒԶԱՆՆԱ ՍԱՀԱԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջին կարգի մասնագետ

ԱՐՄԵՆ ՔԵՆԴԵՐՋՅԱՆ
 
ԲԱԺՆԻ ՊԵՏ

ԿԱՐԵՆ ՍՏԱՄԲՈՒԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ՄՈՎՍԵՍ ՍԱՎՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր մասնագետ

ԳՈՀԱՐ ԲԱԼՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջատար մասնագետ

ԱՐԹՈՒՐ ԳԱՍՊԱՐՅԱՆ
 
Առաջին կարգի մասնագետ

ՌՈՒԶԱՆՆԱ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
ԲԱԺՆԻ ՊԵՏ

ՀՐԱՉ ԴԱՎԹՅԱՆ
Հեռ.:  +37460885555
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջատար մասնագետ

ՀԱՍՄԻԿ ՍԱՀԱԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջատար մասնագետ

ՄԵԽԱԿ ԱԲՐԱՀԱՄՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջատար մասնագետ

ԴԻԱՆԱ ՆԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առաջին կարգի մասնագետ

ՀԱԿՈԲ ՍԵԴՐԱԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գլխավոր էներգետիկ

ԼԵՎՈՆ ՄԱՐԴՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարորդ

ԳԱԳԻԿ ԳԱԼՍՏՅԱՆ
 
Վարորդ

ԿԱՐԵՆ ԵՐՄԱԶՅԱՆ
 
Գործավար

ԱՂԱՎՆԻ ԿՈՒՅՈՒՄՋՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Համակարգող օպերատոր

ՇՈՒՇԱՆ ԱԼԵՔՍԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Տնտեսվար

ԱՆԺԵԼԱ ԿԵՍՈՅԱՆ
 
Գործավար-օպերատոր

ՏԱԹԵՎԻԿ ԱՍՐԻՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գործավար-օպերատոր

ՏԻԳՐԱՆՈՒՀԻ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Էլ.հասցե:  tigranuhih@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Գործավար-օպերատոր

ԱՍՏՂԻԿ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
Էլ.հասցե:  asto58@mail.ru
 
Գործավար-օպերատորի ժ/պ

ՄԵԼԻՆԵ ՄԱՆՎԵԼՅԱՆ
 
Բանվոր-փականագործ

ՄԵԼԻՔ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Հավաքարար

ՍՈՖԻԱ ՍՈՒՔԻԱՍՅԱՆ
 
Հավաքարար

ՄԱՐԻՆԵ ՄՆԱՑԱԿԱՆՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր (գ. Ավշար)

ՊԱՊ ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր /գ․Արմաշ/

ՄԻՔԱՅԵԼ ԲՈՒՐՍԱԼՅԱՆ
 
Գրադարանավար (գ. Նոյակերտ)

ԼԻԱՆԱ ԱԹՈՅԱՆ
 
Գրադարանավար (գ. Սուրենավան)

ԱՐՄԻՆԵ ՄՈՒՍԱԽԱՆՅԱՆ
 
Էլեկտրիկ (գ. Արարատ)

ԱՐՄԵՆ ԱԼԱԲԵԼԻԿՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր (գ. Ավշար)

ՏԱՐՈՆ ՄԻՆԱՍՅԱՆ
 
Մշակույթի տան պատասխանատու /գ․Ավշար/

ՍՅՈՒԶԱՆՆԱ ԽՈՒՐՇՈՒԴՅԱՆ
 
Մշակույթի տան պատասխանատու (գ.Արմաշ)

ԱՆԴՐԱՆԻԿ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
 
Մշակույթի տան պատասխանատու (գ.Զանգակատուն)

ԳՐԻԳՈՐ ՍԵՐՈԲՅԱՆ
 
Հավաքարար (գ. Նոյակերտ)

ԱՐՄԻՆԵ ԿՈՍՏԱՆՅԱՆ
 
Հավաքարար (գ. Ավշար)

ԹԱԳՈՒՀԻ ՄԻՐԶՈՅԱՆ
 
Մշակույթի տան պատասխանատու (Սուրենավան)

ՎԱՐԱԶԴԱՏ ՆԱԶԱՐՅԱՆ
 
Մշակույթի տան պատասխանատու (գ.Արարատ)

ԷՄԻԼՅԱ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
 
Հավաքարար (գ. Արարատ)

ՍՈՒՍԱՆՆԱ ԱՍԱՏՐՅԱՆ
 
Հավաքարար (գ. Արմաշ)

ՄԱՐԻՅԱ ԼԱԼԱՅԱՆ
Էլ.հասցե:  vikazeynalyan8@gmail.com
 
Հավաքարար (գ. Սուրենավան)

ԺԱՆՆԱ ՂՈՒԿԱՍՅԱՆ
 
Գրադարանավար (գ. Արարատ)

ՕԼՅԱ ԹԱԴԵՎՈՍՅԱՆ
 
Գրադարանավար (գ. Ավշար)

ՍՈՖԻԿ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր (գ. Զանգակատուն և Վարդաշատ)

ԳՐԻԳՈՐ ԹԱԴԵՎՈՍՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր (գ. Նոյակերտ)

ԵՂԻԱԶԱՐ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր (գ. Սուրենավան)

ՎԻՐԱԲ ՎԱՐԴԱԶԱՐՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր (գ. Արմաշ)

ՄԱՐՏԻԿ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր (գ. Պարույր Սեվակ)

ԱՐԿԱԴԻ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր (գ. Արարատ)

ՄՀԵՐ ՄԱՐՈՒԹՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր (գ. Արարատ)

ԱՆԴՐԱՆԻԿ ՍԱՂԱԹԵԼՅԱՆ
 
Օժանդակ բանվոր (գ. Արարատ)

ՀՈՎՀԱՆՆԵՍ ՌՈՒՍՏԱՄՅԱՆ
 
Էլեկտրիկ (գ. Զանգակատուն և Վարդաշատ)

ԱՐԱ ԱՍԱՏՐՅԱՆ
 
Էլեկտրիկ (գ. Արմաշ)

ՋԻՎԱՆ ՇԱՀՎԵՐԴՅԱՆ
 
Մշակույթի տան պատասխանատու (Նոյակերտ)

ՀԵՆՐԻԿ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
 
Հավաքարար (գ. Երասխ)

ՍԱԹԵՆԻԿ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
 
Հավաքարար (գ. Պարույր Սեվակ)

ՍՈՒՍԱՆՆԱ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Հավաքարար (գ. ՈՒրցալանջ)

ԷԼՄԻՐԱ ՄԱԹԵՎՈՍՅԱՆ
 
Հավաքարար ( Զանգակատուն և Վարդաշատ)

ԱՆՆԱ ՍԻՄՈՆՅԱՆ
 
Հավաքարար (գ. Ավշար)

ՌՈՒԶԱՆՆԱ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
 
Հավաքարար (գ. Ավշար)

ՀՌԻՓՍԻԿ ՏԵՐՏԵՐՅԱՆ
 
Գրադարանավար (գ. Զանգակատուն Վարդաշատ)

ՀԱՍՄԻԿ ԳԱԲՐԻԵԼՅԱՆ
 
Հավաքարար (գ. Սուրենավան)

ՆԵԼԼԻ ՄԱՐԿՈՍՅԱՆ
 
Մշակույթի տան պատասխանատու /գ․Վարդաշատ/

ՆԱՐԵԿ ՄԿՐՏՉՅԱՆ
 
Գրադարանավար /գ․Արմաշ/

ԱԼԻՍԱ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Գրադարանավար (գ. Երասխ)

ԱԼԻՆԱ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ՎԱՆԻԿ ԴԱՎԹՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ՌՈՒԲԻԿ ԱՅՎԱԶՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ՎԱՀԵ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ԱՐՄԵՆ ՄԱՆՈՒՑՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ԵՐՎԱՆԴ ԱՍԱՏՐՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ՄՈՎՍԵՍ ԹԱԴԵՎՈՍՅԱՆ
 
Հավաքարար (գ. Ավշար)

ՌՈՒԶԱՆՆԱ ՋՈՒԳՈՒՐՅԱՆ
 
Մշակույթի տան պատասխանատու (ՈՒրցալանջ)

ԼՅՈՒԲԱ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
 
ՄԵՐ ԿՈՆՏԱԿՏՆԵՐԸ
ՄԻԱՑԵՔ ՄԵԶ
ՀՂՈՒՄՆԵՐ
Ք․ Արարատ, Շահումյան 34
060-88-55-55
ararat.municipality@gmail.com
Պաշտոնական էլ. փոստ` 53031354@e-citizen.am
(միայն www.e-citizen.am համակարգով ծանուցումների համար)



© 2008 - 2024 Հեղինակային իրավունքները պաշտպանված են
ԱՐԱՐԱՏԻ ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆ
Մշակող   ՏՀԶՎԿ ՀԿ
Համայնքային կառավարման տեղեկատվական համակարգ 2090
ԲԿԳ Մրցանակ 2015 - OGP Award 2015
2015 Regional Winner